+48 602-636-705   biuro@domy-modulowe.pl  PN - PT 8:00 - 16:00

Gotowe domki modułowe

Domy modułowe wykonane z płyty warstwowej to najtańsza i bardziej ekonomiczna wersja tradycyjnego domu, lub po prostu dom z kontenerów. Jeden moduł może służyć za domek letniskowy, ale połączenie kilku modułów kontenerów  mieszkalnych z powodzeniem zastąpi mały dom. W jednym module wyodrębniona jest nie tylko część mieszkalna, ale również pomieszczenie sanitarne oraz aneks kuchenny. Dom modułowy zawiera kompleksowe wyposażenie sanitarne: WC, umywalkę oraz kabinę prysznicową. Z kolei część kuchenna jest wyposażona w zestaw mebli kuchennych i zlewozmywak z kranem na życzenie klienta wyposażamy nasze domki w sprzęt AGD. Komfort użytkowania produkowanych przez nas domów modułowych podnosi możliwość montażu paneli ściennych oraz listew wykończeniowych. Na podłodze standardowo są położone wykładziny podłogowe na życzenie klienta można je zamienić ma panele. Dostęp do ciepłej wody gwarantuje elektryczny podgrzewacz. Domki  mieszkalne wyposażone są w okna PCV oraz drzwi zewnętrzne. W każdym z pomieszczeń naszych domków znajdują się grzejniki elektryczne oraz wentylacja. Nie tylko wnętrze lokali, ale również ich wygląd zewnętrzny w niczym nie odbiega od klasycznych domów. Tanie domy modułowe to doskonała alternatywa dla osób poszukujących bardziej przystępnej cenowo alternatywy mieszkaniowej. Domki mieszkalne mogą być jednomodułowe lub składać się z kilku modułów.

Rodzaje domów modułowych:

Wybierz interesującĄ cię wielkość

Specyfikacja wykonania domku mieszkalnego

 • Wymiary pojedynczego modułu w zależności od projektu
 • Konstrukcja : spawana rama podłogi, stropodachu oraz słupy usytuowane w narożach modułu, elementy konstrukcji pokryte są powłokami antykorozyjnymi w kolor do wyboru, odprowadzenie wody deszczowej rurami PCV
 • Podłoga wykonana z płyty warstwowej o grubości 15 cm, pokryta płyta OSB grubości 18 mm, i wykładzina PCV o podwyższonej odporności.
 • Stropodach: wykonany z płyty warstwowej z rdzeniem styropianowym gr 15 cm.
 • Ściany zewnętrzne : wykonane z płyt warstwowych z rdzeniem styropianowym lub poliuretanowym o grubości 15 cm. w kolorze do wyboru.
 • Ściany wewnętrzne działowe: wykonane z płyt warstwowych z rdzeniem styropian gr. 75 mm,
 • Okna PCV w opcji możemy zamontować rolety zewnętrzne
 • Drzwi zewnętrzne : jednoskrzydłowe, stalowe, ocieplane
 • Drzwi wewnętrzne: jednoskrzydłowe, płycinowe
 • Instalacja elektryczna prowadzona w kanałach PCV trój fazowa z zabezpieczeniem na każdy odbiornik, oraz zabezpieczeniem różnicowo prądowym.
 • Grzejniki : grzejniki elektryczne w pokojach 1,5 kW w łazience grzejnik łazienkowy 1 kW
 • Wentylacja : wentylacja grawitacyjna, a w pomieszczeniu sanitarnym wentylacja mechaniczna
 • Instalacja wodno-kanalizacyjna wykonana z rur PEX w systemie skręcanym, kanalizacja PCV
 • Wyposażenie sanitarne :kompakt WC, umywalka na szafce, natrysk, elektryczny podgrzewacz wody, lustro.
 • Wyposażenie kuchni : zestaw mebli kuchennych oraz zlewozmywak jednokomorowy . W ramach opcji dodatkowych możemy zamontować sprzęt AGD

Oferujemy między innymi gotowe domki modułowe, dzięki którym masz możliwość stworzenia w krótkim czasie i za niewielkie pieniądze komfortowego i przytulnego miejsca do zamieszkania. Nasz domek całoroczny modułowy spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Sprawdź więcej informacji na ten temat i dołącz do grona naszych klientów.

Czym charakteryzują się gotowe domki mieszkalne?

Gotowe domki mieszkalne to najtańsza, a także najbardziej ekonomiczna alternatywa dla tradycyjnego domu. Jeden moduł może bowiem służyć na przykład jako domek letniskowy. Połączenie kilku modułów pozwala natomiast stworzyć komfortowe miejsce do zamieszkania i zastąpić mały dom jednorodzinny. Moduły wytwarzane są w naszej fabryce, a aby powstała finalna konstrukcja, wystarczy odpowiednio je połączyć. Za sprawą tego, że mieszkalne domki z naszej oferty wznosimy z wysokiej jakości prefabrykatów, masz pewność ich:

 • energooszczędności,

 • trwałości,

 • komfortu użytkowania.

Przekonaj się samemu, jak wiele zyskujesz, inwestując w budowę domów modułowych.

Na czym polega budowa domów modułowych?

Budowa domów modułowych znacząco różni się od budowania tradycyjnych budynków mieszkalnych. Krótki czas budowy może trwać zaledwie kilka dni. W fabryce przygotowywane są większe komponenty obiektu, takie jak na przykład całe panele stropowe oraz ściany z zamontowanymi już oknami i drzwiami. Dzięki temu wystarczy odpowiednie ich połączenie, abyś miał możliwość szybkiego zamieszkania w komfortowym domu.

Domek całoroczny modułowy — dlaczego nasza oferta?

Warto wybrać naszą ofertę między innymi ze względu na fakt, że mamy ogromne doświadczenie w branży. Dzięki niemu jesteśmy w stanie nie tylko zaprojektować i wyprodukować konstrukcję, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania, ale również zapewnić Ci fachowe doradztwo. Dzięki temu nie musisz czuć się osamotniony w trakcie podejmowania decyzji zakupowej. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami oraz do składania zamówień.